[]

Kardeşime doğum günü hediyesi

Kendisi 27 yaşında doktor, yalnız yaşıyor, müzikle arası bayağı iyi son zamanlarda kayıt için mikrofon, kamera vs. aldı. Normalde gitar çalıyordu, 6-7 tane değişik değişik gitarları da var hatta geçen sene gitar koyacak stand almıştık. Bu yıl elektronik org aldı onunla da bir şeyler yapıyor.

Aynı zamanda doya oynuyor onun için de bi youtube kanalı açtı izlenmelerinin düşük olduğundan yakınıyordu geçenlerde. Acaba dedim takipçi falan mı satın alsam ama bunlar sonrasında kanalı banlatır mı, iyilik yapayım derken ortalığı karıştırmak istemiyorum :)

Bunun harici daha genel geçer hediye önerilerinizi de alabilirim.

Maksimum bütçe 500 tl olarak düşündüm.

 
eğer sahibi değilse bir tane jbl bluetooth hoparlor alabilirsin. sık kullanacağı işlevli bir hediye.


  • fucking machine in my head  (04.06.22 22:30:20) 
Jblden sonra başka öneri vermiyorum bile
+1 jbl

  • photo85  (04.06.22 22:47:32) 
500 lira dediğin 30 dolar ediyor. o parayla ancak üç takım tel alırsın.


  • alperz  (04.06.22 23:04:36) 
@alperz Napayım hocam ben de isterdim Fender Strat almayı da bütçe bu.


  • chicha_v2  (04.06.22 23:22:04) 
yok dalga geçme amacıyla demedim. hani çok bir beklenti içine girme. hele müzik işi tam zengin hobisi oldu. sahneye falan çıkıyorsa bilmiyorum kaç paradır ama poly-tuner alabilirsin. hayat kurtaran bir alet.


  • alperz  (05.06.22 06:25:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.