[]

Termosun içinde renk değişimi

Merhaba. Thermos marka termosun iç duvarlarında renk değişimi oldu. İlk kullanımda değil, 1 senenin sonunda oldu. İçi metal. Fotoğrafı ekte paylaşıyorum. Bunun nedeni nedir? Nasıl çözerim? Şimdiden teşekkürler.

Görsel: ibb.co


 
çelik termoslarda asitli içecek içmeyin diyollağ, eğer çok asitli içecek koyduysanız korozyona uğramış olabilir ve zaten korozyona uğramış gibi gözüküyor.

kısaca artık çöp.
  • killerbee  (05.06.22 00:15:54) 
Islak birakmaktan da kaynakli kararma olabilir. Marketlerde bunu parlatmak icin urunler var


  • deepfear  (05.06.22 14:41:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.