deniz sulu/tuzlu kozmetik ürün

sevgilimde hafif dermatit var, saç ve yüzde. denize girdiğimde çok iyi geliyor diyor. bu termal su spreyleri var ya, bunların deniz sulu olanları ya da deniz sulu saç bakım spreyi falan var mıdır bildiğiniz? amacım tedavi amaçlı kullanması değil, tedavi için cildiyeciye görünmesi gerektiğini biliyorum. maksat arada sıksın, placebo iyi hisseder belki. gerçekten iyi gelirse de cabası.

yuz icin advantan m blabla emulsiyon

  • ala09  (04.06.22 17:14:22)
Hocam deniz tuzunu suda eritip öyle kullanmayı denediniz mi? Bir dönem cildime farklı amaç için dediğim şekilde yapıp kullanmıştım.

  • sevilen progressive türkücü  (04.06.22 17:21:25)
şu olabilir.

(git: veganpazaryeri.com)
  • nickini vermek istemeyen uye  (04.06.22 17:39:56)
o deniz tuzu spreylerinin içeriğini bir türlü bulamadım. toni&guy'ın ürünü de "deniz tuzu etkili" olarak geçiyor, çok saf içerikli olduğunu düşündürmedi. cilde uygulanması konusunda endişelerim oldu o yüzden.

deniz tuzu ve su karıştırma olayına bakacağım bir. çok teşekkürler herkese.
  • knight of cydonia  (05.06.22 17:00:05)