evde leş kokusu var nasıl gider bu?

birkaç gün önce mutfakta leş kokusu geliyordu. saatlerce kaynağını aradık bulamadık sonra koku gitti. ama şimdi yeniden mutfak leş gibi kokuyor. bu kokunun kaynağını nasıl bulabiliriz? ve bu koku nasıl gider?

Mutfak giderinizin fotosunu ekler misiniz

  • aureolus  (04.06.22 12:45:52)
lavabo giderinden ya da boşta duran bulaşık makinası giderinden geliyor olabilir mi?

  • twelfth  (04.06.22 12:53:33)
Çürümüş soğanın kokusu neye benziyor bilmiyorum ama çok kötü kokar.
Sizin dediğiniz şekilde koku gidip gelmiş gibi olmuştu. Soğanların çürüyüp koku yaptığını fark etmiştim.

  • sevilen progressive türkücü  (04.06.22 13:03:41 ~ 17:22:46)
Bulaşık makinası atık su borusunun duvara girdiği yerde Gider Contası var mı? Yoksa mutlaka takın, uyduruk birşeydir ama muazzam koku önler. Takması 5 saniyenizi almaz. Eğer kokunun nedeni bulaşık makinasının nedeni se tabii.

Mutfakta çamaşır makinası varsa, aynısı onun için de geçerli.
  • alfired  (04.06.22 13:31:57)
lavabo giderine lavabo aç ve kaynar su dök, en son da beyaz sirke
çöp kovanızın içinde su birikmiş olabilir, çamaşır suyunda beklet
bulaşık makinesinin arkasına atık su kaçmış, birikmiş olabilir. ankastre değilse çıkarıp arkasını kontrol et
koku gidip geliyorsa üst komşudan kaynaklı olabilir
  • gabe h coud  (04.06.22 13:33:50)
Bazen de yanmış bir kablo, bozuk bir lamba aynı leş gibi kokuyor, söylenenlere ek olarak.

Eski tip buzdolabı varsa onun arkası da kötü kokular üretebiliyor.
  • hair freak  (04.06.22 14:52:11)
buzdolabi arkasi kompresor ustu buharlasma kabini kontrol edin. temizleyip icine biraz camasir suyu koyun.

www.youtube.com
  • darkrocq  (04.06.22 15:08:59 ~ 15:10:38)
çürümüş soğan cidden iğrenç kokuyor, bir kontrol edin.

  • rose parks  (04.06.22 16:27:42)