Konserde maske

Konsere gitmeyi düşünüyorum, ama maske de takmak istiyorum.
Öyle bir hal aldı ki artık, maske takana mal gibi bakılıyor malum.

Çok mu garip görünürüm be? :(

Bu sıcakta onlar bakmadan siz çıkarırsınız zaten. Konserde biraz garip. Çünkü hastalıktan çekiniyorsanız kalabalığa girme riskini hiç almamanız lazım.

  • dissendium  (03.06.22 18:10:49)
Ben maske takanlara hiç garip bakmıyorum. Nerden bileyim, belki astımı falan var. Belli ki bu virüs hiçbir zaman yok olmayacak. Maske takıyorum diye ömür boyu konsere de gitmeyeyim mi?

  • himmet dayi  (03.06.22 19:43:42)
Bu aralar epey konsere gidiyorum (hem kapalı hem açık alan) ve maskemi hep takıyorum. Başkaları da olabiliyor. Nasıl rahat ediyorsanız öyle hareket edin, bu konuda kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz.

  • fotrsapka  (03.06.22 20:14:28)
Etrafı boşver tak bence

  • photo85  (03.06.22 20:48:38)
açık havada takmanın bi anlamı yok gibi. Kapalı alansa ben de takmak isteyebilirim.

Fakat madem takacaksın FFP2 tak işe yarasın. Düz beyaz maske sadece psikolojik olarak korur :D
  • nhk ni youkosu  (03.06.22 22:28:22)
kalabalığın olduğu tüm kapalı mekanlarda takmaya devam ediyorum.
niye garip görünsün.
hele ki şu günlerde çöl tozu, orta doğu tozları havada uçuşurken bence herkesin takması gerek.
  • ankarakecisi  (03.06.22 22:42:43)
gittim ffp2'mle, kimseyi sallamadım güzel vakit geçirip döndüm.
herkese selam

  • leper messiah  (04.06.22 01:54:49)