[]

Fiziksel olmayan hediye

Bir arkadasıma ufak bir hediye almak istiyorum. Fiziksel hediye için geç kalmış olabilirim. Hayvansever bir insan.

Temadan agac hediyesi gibi bir şey aklıma geldi belki olabilir ama klasik mi kaçar bilemedim. Ya da baska bısı? Bir yerden ufak bir cek belki.

Ne önerirsiniz?

Limit:100 TL diyebilrim, daha da cıkabilirm

 
Turkiye'de var mi bilmiyorum ama 100 TL'lik Amazon hediye ceki olabilir.

Hizlica baktim, var gibi: www.amazon.com.tr
  • sertac akin  (03.06.22 17:40:01) 
  • ceketimi alip cikcam  (03.06.22 17:41:27) 
Bodur capon agaci? Adini unuttum, fiziksel sayilir mi


  • gunes123  (03.06.22 20:04:51) 
Arkadaşınız adına kurtaranev’e bağış yapabilirsiniz. Güvenilirler.
www.instagram.com

  • boyalı kuş  (03.06.22 20:30:41) 
Daha once yapmadim ama boyle birsey varmis:
Akut'un Hayvan Arama Kurtarma Destek Sertifikası - Başkası Adına
fonzip.com

bagis yapilarak aliniyor. dijital ve/veya basili.
  • ermanen  (03.06.22 22:31:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.