[]

Apple yetkili mağazası açılışında iPhone fırsatından yararlansam mı?

Merhabalar

1 defa bataryasını değiştirip, yaklaşık 7 senedir kullandığım bir iPhone 6 telefonum var. Hala çalışıyor temel fonksiyonları fakat tahmin edebileceğiniz üzere süründürüyor biraz.

Yarın Maltepe'de Apple yetkili mağazası (www.gurgencler.com.tr) açılıyormuş ve iPhone 13 (128 GB) alayım diyorum açılışa özel sanırım 17K. Birikmiş param var, taksit yaparlarsa da harika olur.

İzdiham mı oluyor bu açılışlarda? Ne dersiniz almamı tavsiye eder misiniz? 2K indirimi bir daha bulamam gibi düşünüyorum. iPhone 13 pro ile de pek farkı yok sanırım.

www.instagram.com

imgur.com

EDIT: sözlükte gürgençler başlığında çok şikayet var açıkçası biraz tırstım da.

 
izdiham olabilir ama zaten almak istiyorsan o gün gidip bir şansını deneyebilirsin, olmadı normal fiyata başka yerden alırsın.

Bu arada orası açıldı gezdim ben hahah. Demek ki resmi açılışı yeni yapacaklar.
  • nhk ni youkosu  (03.06.22 17:06:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.