istanbulu ziyaret edecek 7 yaşındaki kuzeni nerelere götürelim

babasıyla gelip bir güzel eğlenmeyi planlıyorlar ben de onların tur rehberi olacagım, aman ne hoş:)

miniatürk, pierre loti ve son olarak da vialand temapark lunaparkı şeklinde bir gün düşündük ama siz ne dersiniz? var mı başka tavsiyeleriniz?

vialand'i ilk sıraya koyun. 12'den sonra çok kalabalıklaşıyor. ilk 2 saat eğlenirsiniz sonrası sıra beklemekle geçiyor.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (03.06.22 09:22:29)
ilgisini çekerse florya aquapark.
daha önce binmediyse kadıköy-eminönü vs. vapura binebilirsiniz.

  • lazpalle  (03.06.22 09:23:52 ~ 09:26:46)
Vakit varsa Kidzania

  • brkylmz  (03.06.22 10:03:21)
Çocukken ilk kez İstanbul'a gezmeye gittiğimde turla, en sıkıldığım yer Pierre Loti olmuştu sanırım. Bilmiyorum manzarası falan güzel de çok bi olayı yoktu en azından 17 yıl önce :)

Miniatürk'ü çok sevmiştim. Onun dışında bence tarihi yerleri gezdirmek de keyifli olabilir. En azından Galata kulesine çıkarın, okulda kesin muhabbeti olur, arkadaşlarına hava atar :)
  • nundu  (03.06.22 10:25:49)
rahmi koç müzasi de güzel bir durak olur, miniatürk'e de yakın.

  • altinci nesil caylak  (03.06.22 11:12:48)
rahmi koç müzesi de ilginçti küçükken gittiğimde.

  • roket adam  (03.06.22 12:30:18)
Rahmi Koç Müzesi +1
İstanbul Akvaryum da olabilir ama Florya'da.

  • gmzo  (03.06.22 14:54:41)
abi allah askina hicbir numarasi olmayan pierre loti'ye goturup cocugun vaktini bosa harcamayin cok rica ederim :( galata kulesine cikarin onun yerine daha iyi yani illa manzarali bir yere goturmek istiyorsaniz. aqua florya akvaryum'u da cok seviyor cocuklar zaten yazilmis.

  • bay b  (03.06.22 16:28:18)
cocuk napsın manzarayı pierre lotide derim.

rahmi koç müzesi
oyuncak müzesi
akvaryum
  • ceketimi alip cikcam  (03.06.22 17:38:51)
7 yaşındaki kuzeni pier lotiye falan götürme lütfen çocuk ne anlasın :)

  • Nocturne  (03.06.22 19:24:54)
vialand bir gününü alır zaten.
pier lotiye götürme o yaştaki çocuk sevmez.
miniatürk mantıklı
mall of istanbul da Vox var hemen yanında Flyzone var.ikisi güzel olur.digitürklüysen bedava.
tarih seviyorsa topkapı sarayı.sevmiyorsa aqua parklar var.
  • uykulu_fb  (04.06.22 00:36:26)