[]

Bir erkek olarak liposakşın yaptırmak istiyorum.

14 kilo kadar verdim 1 yıl önce. ama 1 yıldır az yesem de kilo vermem durdu, şu anda sabit. spor falan da kar etmiyor. yüzüm baya inceldi ama karnımda en ufak bir inme olmadı. gerçekten çok dikkat çekiyor, aynen hamile bir kadın gibiyim açıkçası :) skinnyfat gibi bişey oldum sanırım, daha da kilo veremiyorum. Acaba diyorum; böyle dümdüz olmasına gerek yok ama karnımdan yağ aldırsam mı biraz, en azından o kötü görüntü gitsin.. ne kadar yağ alınacağını bilirler mi acaba uzman bir şekilde, vücudum şekilsiz olmasın işlemden sonra?
 
lipo+karın germe yaptırman lazım. özelde 30-40'dan açarlar kapıyı. devlette 5-6k'ya halledersin ama 2-3 senede ancak sıra gelir.


  • yazar yazmaz yazan yazar  (02.06.22 10:08:42) 
Evet sonucu gayet güzel oluyor bu arada. Gayet orantılı oluyor ama süreç biraz sancılı haberiniz olsun. 2-3 hafta istirahat edebilecekseniz olun gitsin.


  • anarsika  (02.06.22 12:21:27) 
Low-carb + IF ile altı ayda çözersiniz, hiç ameliyat işine girmeyin derim.


  • kaptankedi  (02.06.22 13:00:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.