[]

cs go hile açmak

arkadaşlar steam üzerinden oynanan bir oyunda hile açanlara neden engel olmuyorlar ya da olamıyorlar.

biz 2003'te oynarken wall speed çıktı dediler ki sxe çalıştırın tamam. en son 6.6 ya kadar güncellemişti onda bile patlatıldı.

ben de en son 2008'de oynadım.
steam çıktı vs
yeniden sarmayayım diye pubg oynuyordum. arkadaşlar cs'ye çağırdı kurdum girdim. bazı ruslar bariz hile. araştırdım birçok oyuncu cs'den bu yüzden ayrılmış valorant'a falan geçmiş. valorant da, gazino gibi. oynanacak bir şey değil insanlar ne kadar bıktıysa hilelerden.

hilenin giremediği edemediği server vs bir şey yok mu orada kassak.

 
Valve'in Trust Factor olayını araştır. Malesef Trust Factor'unu yükseltene kadar sabah akşam hileye maruz kalırsın kaçışı yok. Trust puanın yükseldiği vakit çok daha nadir hileye maruz kalırsın. bir de küçümsemek gibi olmasın 2000'lerin kapalı fanus sayılabilecek internet kafelerinde şöyle efsaneydi böyle efsaneydi denen abiler online'a geldiğinde patates oluyorlar. üstüne üstlük meta da büyük oranda değişti. yani çok daha nadir hileyle karşılayım dersen faceit'e ücretli üye ol. ücretsiz versiyonunu oynamanı isteyecekler ama oynama. aylık ücretli versiyonuna üye ol. hile sıfıra yakın ama orada da herkes "tryhard". en ufak hatan da herkesin linçlediği, eğleniyor musun ukrayna'da ruslara karşı cephede mi savaşıyorsun belli değil.


  • nikimekadar  (01.06.22 15:39:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.