Bu tarz elbiseler çok mu demode sizce?

Çok sade kıyafetler giymeyi sevdiğimden son zamanlarda bu tarz elbiselerle doldurdum dolabımı. Genelde her girdiğim ortamda bir cıvık ortaya atlayıp "Neneme dönmüşsün." diyor. Çok mu demode gerçekten? Yirmilerindeki biri için çok mu yaşlı işi? Benim hakkımda eski kafalı gibi kötü bir izlenim veriyormuş, öyle diyen de oldu. Bana sadece zarif, süssüz ve kendi halinde geliyor açıkçası.

altına düz beyaz sneakers (stan smith ya da keds gibi) belinde kahverengi ince bir deri kemerle demode görüntüden kurtulabilir.

  • rentts  (31.05.22 22:52:36 ~ 22:52:52)
Bir ben mi seviyorum bunları ya. Güzel diyecektim ki gömülmüş:)

  • kisa  (31.05.22 22:56:37)
ruhum daraldı. beyaz, krem, su yeşil gibi bi ton olursa gideri var

  • ala09  (31.05.22 23:02:25 ~ 23:03:17)
bence cok tatlu kizlara cok yakisiyor

  • nibba  (31.05.22 23:09:05)
boya, kiloya bakar bu isler.
resimdeki hatunda nenelik bir durum yok..

  • cooperr  (31.05.22 23:11:12)
Bende pek sevmedim, çok sade.

  • Topalordek  (31.05.22 23:44:39)
uzun kadınlara aşırı gidiyo bence. uzun ince ama

  • westblack  (31.05.22 23:51:50)
Görseldeki ablada on numara beş yıldız durmuş.

  • kumandanim  (01.06.22 09:39:45)
uzun ince hanımlarda gerçekten şık duruyor, görseldeki de öyle.

demode filan değil, özellikle ingiltere'de her köşe başında olmasa da epeyce karşılaşılabiliyor. marks&spencer'da her daim bulunabilir bi model.
  • kaptankedi  (01.06.22 10:06:48)
Boy-kiloya göre değişiyor. Bu modele yakışmış mesela.
Günlük hayatta aksesuarlarla çok canlandırılırsa giyilebilir bence. Başa renkli bir bandana- minnoş ayakkabılar ile etnik durabilir. dekolte biraz açılıp, uygun büstiyer ile havalı olabilir. takılar, düğmelerin açık-kapalı hali derken, canlandırılabilir. hiç dokunuş olmazsa sıkıcı olabilir sadece.

kendinize ait dokunuşlar yaptıktan sonra, modaya uymadığınız için "ayy nenem gibi" diyenlerin halt etmesi olur.
  • lovemyself  (01.06.22 14:49:27)
görseldeki kadın ne giyse yakışır, bence kıyafet güzel değil.

  • ravenudon  (01.06.22 15:59:15)