[]

Kredi taksiti ödeme türleri

Bugün maaş yattı, 6sında vadeli mevduat dönüşü var, 27sinde ise kredi ödemem var. Siz ödemeyi nasıl yapardınız?

1-krediyi bugün öderim, maaşımdan kalan para 6sına kadar öyle boşta durur sonrasında vadeliye eklerim. Krediyi gününde önce ödeyince indirim oluyor.

2-krediyi zamannda öderim, 27sine kadar paramı günlük faizde tutarım(oranlar çok düşük ama)

3-diğer(ama nasıl)

Siz hangisini yaparsınız?

 
maaşı aldığımda ödenecekler için bir miktar ayırıp günlük vadeliye koyuyorum. kalanla döviz ve altın sepeti yapıyorum.


  • inheritance  (31.05.22 10:40:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.