ankara side yolu

merhaba

ankaradan sideye giderken Niğde otobanını kullanmalı mı? kullananlar ya da inceleyenler görüşlerini iletebilir mi?

bizimkiler klasik yöntem afyon - antalya - manavgat yaptılar rahatça 64 yaşında 2 insan.

  • rain when i die  (31.05.22 08:57:19)
merhaba, ankara-side için en mantıklı güzergah ankara-gölbaşı-kulu-cihanbeyli-konya-seydişehir-akseki güzergahını takip etmek. niğde otobanı ile yolu çok uzatmış olursunuz.
yazdığım güzergahta kulu kavşağında ve seydişehir'den sonra toroslar geçişinde dikkatli olmakta fayda var.

  • duyulmasi gerektigi kadar  (31.05.22 09:09:10)
sürekli antalya-ankara yapan biri olarak gerek yok diyorum. afyon +1

  • Improbable  (31.05.22 09:09:33 ~ 09:10:02)
Kulu seydişehir Akseki güzergahında 100 km'lik dağ yolunun büyük bir bölümü gidiş geliş ve rampa şeklinde. Afyon ısparta yolunu tavsiye ederim.

  • dreamsandcolours  (31.05.22 09:28:22)
akseki yolu çok güzel, orayı tavsiye ederim.

  • ravenudon  (31.05.22 09:34:36)
konya seydişehir üzeri güzergah dağlık ve genelde üç şerit, bir geliş bir gidiş ve bir şerit de ortak olacak şekilde. çok keyifli bir yol ama aceleniz varsa kullanmayın.

  • usudum ustumu ortsene hande  (31.05.22 10:00:15)