Balayı otel önerisi

Merhabalar,
her şey dahil, deniz-kum-güneşli bir balayı oteli arıyoruz. bol dinlenme içeren, yemekleri kötü olmayan bir otel tatili bakıyoruz. 4 gecesi 15 bin liraya kadar otel önerisi olan var mı?

2 sene önce paloma grida otelde kaldık. Gayet güzeldi.

  • robin one persie  (30.05.22 21:38:18)
Daha bugün DonanımHaber'de acenta bir arkadaşa özel mesajla sormuştum. Şöyle yazmış
(Oteller gayet iyiymiş bu arada)
(Orada nicki Diverso. Başka lokasyon bakıyorsanız, bu arkadaşın tavsiyesi ile giden herkes memnun, siz sorarsınız)

Merhaba.

Öncelikle tebrik ederiz.

Hemen fiyatlandıralım, ayrıca alternatifte önerelim.

Sevgiler.

22 - 26 Haziran (4 Gece 5 Gün)

Liu Resorts

Kısmi Kara Manzaralı Deluxe Oda: 18.750 TL

Rubi Platinum Spa Resort & Suites

Deluxe Oda, Kara Manzaralı: 14.900 TL

* Fiyatlara iptal güvencesi dahildir

* Tüm kartlara vade farksız 12 taksit uygulanabilir

* %1 ön ödeme rezervasyon anında, kalan ödeme otele girişten 14 gün önce yapılabilir.

* World karta 600 TL puan hediye edilir
  • etna  (30.05.22 22:03:08)
Fiyat performans oranı en yüksek sarıgerme deki tui blue oteller gibi duruyor. Aynı zincirin 3-4 otel var. Yorumları da gayet olumlu.

  • hipopotamus  (31.05.22 10:48:33)
voyage bodrum -bardakçı
gloria serenity

  • gunbatimi  (02.06.22 08:50:25)
Ali Bey.

  • kumandanim  (02.06.22 09:05:14)