[]

Konsolide nakit akım tablosu ile solonun dibi Aynı mıdır

Yani tablonun en sonunda eldeki nakit tutarı konsolide ile solo raporlarda aynı mıdır
 
Bir konuyu atlıyor olabilir misin, konsolide varsa demek birden fazla şirket var, birden fazla şirket varsa birden fazla solo var.

Demek istediğin sololardaki nakitin toplamı konsolideki toplama eşit midir mi demek istiyorsun?
  • liberal  (31.05.22 09:51:11) 
Evet 3 şirketin nakit toplamı konsolide nakde eşit midir yani


  • condom kurşunu  (31.05.22 10:07:16) 
evet eşittir,

Başka yorumu olan cevap yazabilir, konsolide'de grup şirketlerinin birbirlerine olan alacak ve borçları veya birbirlerine kestikleri faturalardan dolayı oluşan karları düşer. Yani 3 şirketin karından daha az tutarda bir miktar konsolide kar olabilir.

Nakitte böyle bir durum yok.
  • liberal  (31.05.22 11:29:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.