[]

Ek hesap bireysel krediden daha iyi değil mi?

Selamlar. Bankaların ek hesapları var biliyorsunuz. Örneğin, 7000 tl bireysel ihtiyaç kredisi çekileceğine, ek hesaptan 7000 lira kullanmak daha mantıklı değil mi?
teşekkürler. 
Tek taksitli bir kredi o da.


  • retiredcolonel  (30.05.22 17:50:14) 
Tek taksitli falan değil. Birden fazla taksitle de çekebilirsiniz. Avantajlı yanı dosya masrafı vs. ücretleri olmaması. Dezavantajı ise kart limitiniz kadar çekebiliyor olmanız.


  • her seye atarlanan adam  (30.05.22 18:02:26) 
Yıllarca bankalarla didinip durmuş birisiyim önce besmele Çek. Ek hesaptan çekilen para tek taksitli kredidir. Senin dediğin kredi kartından nakit avans çekmek.


  • retiredcolonel  (30.05.22 20:02:48) 
Ek hesabınız her ayın 1'inde artıda olmalı. Hatta sadece 1 lira artıda değil de o ay kullandığınız paranın faizi ne kadarsa onu karşılayacak kadar para olmalı hesapta (atıyorum 200 TL) yoksa bir kredi taksidi ödememişsiniz gibi yazılır sicilinize.

Kredi kartı limitiniz varsa "taksitli nakit avans" düşük meblağlarda kredi çekmekten daha avantajlı oluyor.
  • michael_knight  (30.05.22 23:41:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.