[]

Oleg Cassini Gelinlik

Kuzenimin eşinin ilanını paylaşmak isterim:

Üst bedeni yaprak motifli dantel işlemeli, tül etekli, askılı, kare yaka, A kesim gelinlik.

Sadece bir kez nikahta giyildi, sıfır olarak alınmıştı yani, ikinci el değildi. Oleg Cassini web sitesindeki orijinal modeli "kare yaka" (Hedone Dream On) yazarak da bulabilirsiniz..

KURU TEMİZLEMESİ YAPILDI. Etek ucu, tarlatanı vs.. her şeyi tertemiz. 163 cm boy + 7 cm topuğa göre boyunda tadilat yapıldı. 38 beden. Boy dışında başka hiçbir tadilat yok. Tarlatanı ile birlikte verilecek. Çok zarif, vücuda oturan bir model. Şu anda sıfırı kendi sitesinde 16.000'den indirimle 12.000 TL olmuş. O yüzden sadece çok cüzi miktarda pazarlık payı olabilir.

Ekteki 2 foto dışındaki diğer fotolar:

www.hizliresim.com
www.hizliresim.com
www.hizliresim.com
www.hizliresim.com
www.hizliresim.com

Eve gelip deneyebilirsiniz. Yer: Kadıköy, Osmanağa mahallesi

Fiyat: 4800 TL

---------------

İlk olarak sözlükten veya buradan mesajla bana ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerini ileteceğim.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.