[]

Balçova'ya yakın kalacak yer-otel tavsiyesi

İzmir Balçova'da düğün var, düğün otelde değil. Şehir dışından ve biraz uzun bi yoldan gideceğimiz için ailece kalacak yere ihtiyacımız var(anne-baba-çocuk, çocuk küçük değil yani özel ihtiyaçları yok)

Balçova'daki düğün için nerde kalabiliriz?
İnternetten bakınca hep 5 yıldızlı ve kocaman oteller görüyorum.

Öğretmenevi de işimizi görür ama telefonuna ulaşamadım.

Konum veya otel olarak tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler.

 
9 eylul unıversıtesı hastanesinin karşısında hastaneye ait bir otel var uygun fiyatlı olduğunu duymuştum durumu nedir bilemiyorum.


  • hayvan gibi yazar  (29.05.22 16:01:28) 
airbnb isterseniz çok merkezi yerde bir arkadaşım var. özel mesaj olarak gönderiyorum.


  • faithless  (29.05.22 23:34:50) 
Balçova Termal, öyle çok aman aman pahalı değildi eskiden.


  • tss  (30.05.22 00:01:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.