[]

kadın ve erkek olarak güneş kremleri ayrılıyor mu

ben hiç denk gelmedim de bunlar ayrılıyor mu ayrılanı var mı olanlar para tuzağı mı
erkek kadınınkini kullanabiliyor mu? eğer fark varsa ne tipte olanı kullanmalı. mümkünse her cilt tipi özellikle karma olanlar. 
Kadınlar için renkli olan güneş kremleri var ama onun dışında erkek/kadın diye ayrilani görmedim, duymadım. He o renkli olanlarin üstünde de 'kadinlar için ' yazmıyor. Sadece fondöten efekti vermek için üretilmiş ürünler.

La Roche posayinkileri yıllardır ben de kullanıyorum, eşim de kullanır. Gayet güzel bir ürün. Benim cilt tipim de karma.
  • fraise  (29.05.22 11:06:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.