[]

Sınırı yürüyerek geçmek mümkün mü?

Ailecek edirne'ye gitmişken, Karaağaç sınır kapısından schengen vizem ile yunanistan'a geçip günü orda geçirmeyi planlıyorum.

* Yaya olarak sınır kapısından geçtiniz mi ?

*Sınırı geçince merkeze otobüs vs. ulaşım nasıl?


tesekkürler (:

 
Geçtiğin yer kastanies.bütün günü geçirebileceğin bir alan değil.geçtikten sonra düz yolda bir kaç restoran var akşamları edirneden içmeye gelen arkadaşlara hizmet eder.restoranların bittiği yol ağzında karşıda kahvehane var,yerellerle oturur kahve içersin.bütün olay bu kadar.yerel ulaşım hiç kullanmadığım için fikrim yok ama taksi çağırıp orestiadaya gidersen meydanda falan takılıp güzel yemek,kahveden yürürsün.akşam gidilebilecek bir kaç güzel bar var.


  • duptıs  (28.05.22 18:48:58) 
** sınırı yürüyerek geçmek mümkün değilmiş deneyimledim.

bisiklet ve kask kiralayarak geçebilirsiniz, ya da motorlu araç ile geçişlere izin veriliyor.
  • redlabel  (20.11.22 15:41:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.