[]

kafası titreyen kedi

9 yaşında dişi kısır bir kedim var.
sinirden eliniz ayağınız titrer ya aynı o şekilde kafası titriyor, çok sert belirgin hareketler değil ama baktığınızda fark ediyorsunuz.
yarım yüz felci geçirmişti yakınım. aynı hareketleri yapıyor desem yeridir.
dışarı çıkmaz, aşıları tam. mamasını falan yiyor orada da sorun yok.
kulak enfeksiyonu mu acaba dedim ama değil gibi duruyor kulakları da temiz gördüğüm kadarıyla.
vete gideceğiz ama bir sorayım buraya dedim sizce nedendir bu?

 
orta kulakta iltihap olabilir, nörolojik başka bir problem olabilir. detaylı bir muayene ve radyolojik tetkikler yapılmadan cevap vermek zor.


  • unique hint kumasi  (28.05.22 10:40:38) 
Kulak enfeksiyonu da olabilir ama norolojik de olabilir. Kulagina bakip anlayamazsiniz


  • oscar  (28.05.22 11:39:53) 
norolojik fip belirtisi de olabilir, denge kaybi, arka bacaklarda gucsuzluk, ziplama istememe gibi seyler var
mi?

  • rentts  (28.05.22 17:58:56) 
kulağına sinek kaçmış lkjdsf
teşekkürler.

  • Efoody  (09.06.22 14:56:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.