Çok yakın arkadaşa 2 taksitle telefon satma

Yarısını hemen vereyim kalanı sonraki ay vereyim diyor. Yamuk yapacak biri değil ama nasıl bişey yapabilirim kalanı ödeyeceğine dair?

senet

  • westblack  (27.05.22 23:50:58)
Paranın tümüne kısa zamanda ihtiyacınız olduğunu, telefonu bir internet sitesinde satışa sunacağınızı söyleyerek bahane bulun. Eğer sonraki ay parayı denkleştirirse, tek seferde paranın tümünü alıp satarsınız ona.

  • GoodMorningTeacher  (27.05.22 23:51:34)
hem yarım telefon hem de çok yakın arkadaş kaybetmek üzeresiniz.
Yok mok deyin, satın internetten.

  • michael_knight  (28.05.22 00:10:34)
çok yakın arkadaşa senet yapmazdım. çok yakın arkadaşsa her türlü kabul edilir.

  • jelly bear  (28.05.22 00:23:43)
Valla benim oyle 1 2 arkadasim var. Onlara telefonu verip parayi 1 ay sonra almaya bile okey olurdum.

  • floydian  (28.05.22 00:38:14)
floydian +1 ama benim o yakınlıktaki arkadaşım telefon gibi küçük meblağlar için onu teklif etmez zaten.

  • ceketimi alip cikcam  (28.05.22 09:20:19)
telefon cok trend ve statu gostergesi bisi. Eger yenisi cikti onu alicam yada hava aticam gibi bi telasi varsa alma. eger teli yoksa veya bozulduysa bi dosyluk yap gerisini dusunme. vermezse araniz acilir gercek karakterini gormus olursun. Ben hayatimda herkese bir kez sans veririm. kendilerini kanitlamalari icin.

  • buenosdias  (28.05.22 09:45:27)
Para peşin kırmızı meşin. Para hemen lazım de. Babası oğlunu tanımaz işin içine para girince.

  • elitoangelito  (28.05.22 15:02:54)
Telefonu verip kötü olmaktansa vermeyip kötü olun

çok yakın arkadaşınızsa yarısını kaybetsenizde amaan canın sağolsun diyebiliyorsanız verin
  • basond  (28.05.22 15:10:43)
sahibinden'e koy get aç. komisyonu gerekirse sen öde. oradan taksitle alsın. telefon olarak koymayacaksın tabi.

yardim.sahibinden.comİmkanı-Var-Mı-
  • alperz  (28.05.22 15:11:46)
Paranin geri gelmeyecegini garanti edebilirim.

Bu ay vermek istemiyorsa sonraki ay hic veresi gelmez.
Zaten parasini yetmedigi bir telefonu almaya calismak ekonomik felaket gibi bir sey.
Sonucta ayni isi goren daha dusuk milyon tane model var.
  • divit  (28.05.22 16:33:20)
cok yakin arkadas degilmis anladigim kadariyla. cunku yakin arkadasa bunu dusunmeniz bile abes.

verin gitsin eger gercekten yakin arkadassa. burada guvensizlik yayanlara da cok kulak asmayin.
  • antikadimag  (28.05.22 17:54:17)
Kalanı ödemeyi garantilemesi adına bir şey yapmaya kalksan zaten ben yabancı mıyım sanki deyip alışveriş ve dostluğu ayrı tutmayacaktır. Elbette kişiden kişiye göre değişir fakat telefon ona geçtiği an ödeme zamanı geldiğinde parayı denkleştiremedim, kalanı da bir seferde vermesem gibi cümleler duyduğunda sakin kalabileceksen ver.

  • poncikkurabiye  (28.05.22 18:24:30)