[]

Fuar Ziyareti İçin ABD Vizesi

Mayıs 2023'te bir fuar ziyareti için firmamız adına ABD'ye gitmeyi planlıyoruz. Bunun için normal turist vizesi mi almak gerekiyor yoksa iş seyahati için ayrı bir vize türü var mı? Varsa bu iş seyahatine ilişkin bir davetiye veya fuar giriş bileti gibi bir şey talep ederler mi? Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
 
b1/b2 turist vizesi almanız yeterli. formda istenen tüm bilgileri doldurun başka belge istemezler. yalnız geçen hafta randevu alan arkadaş nisan 2023’e gün verdiler. öne çekiyorlar genelde ama her ihtimale karşı geciktirmeyin.


  • hadsafhada  (27.05.22 17:43:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.