[]

Istanbul'da saat pili degistirmece

Merhaba, uygun ve guvenilir olarak nerede pil degisimi yaptirabilirim ? Elimde 3 4 saat var pili bitmiş. Bir tanesinin ozel olarak bakilmasi da gerekiyor pilden bagimsiz. Onerilerinizi bekliyorum.
 
doğubank'ın girişinin hemen sağında minicik bir saatçi var. yıllardır bütün saat bakımlarını orada yaptırırız. esnaf gibi esnaftır.


  • teritori  (25.05.22 13:39:38) 
Bengi saat'i öneririm. Cengiz usta-Bengi saat diye aratın


  • kalorifer böceği  (25.05.22 18:47:37) 
Doğubank'ın girişi derken tam olarak neresi ? Dukkanin ya da ustanin ismi var mi ?


  • funl  (25.05.22 20:51:37) 
üsküdar'da halis soykan. çantacıların orada.


  • suyin  (25.05.22 21:01:24) 
@funl

saatciler yuvasi - yuksel teyze.
kendisini taniriz, daha guvenilir bir yer bulunur mu bilmem..
70 yillik dukkan.
  • cooperr  (25.05.22 21:07:40) 
senelerdir sirkeci'de saatçi mustafa'ya giderim bu işler için. çok kaliteli bir esnaf. sohbeti de güzeldir. linkini atmıştım ama hata verdi. googledan saatçi mustafa diye aratarak bakabilirsiniz tam konumuna.

sanırım ilk cevapta @teritori de aynı kişiden bahsetmiş
  • hadsafhada  (26.05.22 11:10:21 ~ 11:15:48) 
@hadsafhada: evet saatçi mustafa.


  • teritori  (26.05.22 22:15:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.