[]

Üç sene önceki evime su faturası gelmiş (iski)

Online ödeme ekranına girince iki tane fatura gördüm. Birisi normal faturam, diğeri de eskiden kiracı olduğum eve gelmiş, 1buçuk TL. Niye olmuş olabilir? Ödedim ama sebebini merak ettim. Kapattırmıştım üstelik, hatta e-devlette baktım şimdi, abonelik feshi tamamlanmış 3 sene önce.
 
Şey olabilir, İski insani yardım adı altında belirli bir m3 su ücretsiz veriyordu kişi başı.

Ama maliye dedi ki ücretsiz de olsa vergi kanununa aykırı bu, faturaları şu şekilde düzenlemelisin vs.

O yüzden geriye dönük böyle su bedeli değil de vergisi ile alakalı ek masraf oldu, ondandır. Girip ödeyin kalmasın.
  • John Bloor  (25.05.22 10:29:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.