[]

Yeğenlerimle uçağa binebilir miyim?

Thy veya pegasus için. Çok okudum ama kafam karıştı. Yaşlar 3,5 ve 6,5.

Ellerinden tutup gidebilir miyim? Evrak falan istenir mi refakatçi olduğuma dair?


 
İstenir


  • kaptankedi  (24.05.22 23:28:08) 
Evraksız almıyoruz deme hakları varmış ama benim 3 yaşında oğlan anneanne ve dede ile diyar diyar anadolu thy pegasus geziyor ikisine de bindiler. Bir keresinde soyadı farklı diye polis sormuş benimki dedesinden kucağından inince o an dedemm diye ortalığı yıkınca geçin demiş polis.


  • cilekli pasta  (24.05.22 23:42:03) 
İstenebilir. Tek eş olduğunda bile isteyebiliyorlar.


  • yeninesiltupcu  (24.05.22 23:43:44) 
Yurtdışı imkansız, yurtiçinde sorun olduğunu duymadım


  • kisa  (25.05.22 03:15:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.