[]

Almanya aşı

Yakın zamanda Almanya’ya giden var mı?
2 doz aşı yeterli mi? 3 doz lazım falan diyorlar
Help me pls


 
Teşekkürler, kendi sitelerinde de bilgi var. Giden var mı diye soruyorum


  • euteamo  (24.05.22 20:08:18) 
2 doz yeterli. geçen hafta sonu arkadaş geldi. 2 doz olmustu sorun cikmadi.


  • helenart  (24.05.22 21:47:22 ~ 21:47:36) 
2. Doz uzerinden kac ay gectigi de onemli mi? Ekstra soru olsun. Ben de 20 gun sonra gidecegim ve merak ediyorum.


  • bir ileti paylastim  (24.05.22 22:55:42) 
süre yok. bu süre olayı, 2G+ ve 3G gibi kurallar varken gecerliydi. suan onlar kaldırıldı. sonbaharda geri gelir mi bilemem. bu da fazladan cevap olsun.

aşıların markasını yazmamışsın ama biontech veya moderna olduğunu varsaydım cevap verirken.
  • helenart  (25.05.22 00:14:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.