[]

Kilitli vs. engelli park alanına engelli aracı harici park

Mahallede ciddi bir park sorunu var.

Elemanın biri şu aşağıdaki kilitli park direklerinden almış, yerler maviye boyalı falan belli ki belediyeden vs. izinli falan.

Ama buraya bir kez bile engelli plakalı araç park etmedi neredeyse bir senedir.

İşin tuhaf tarafı hep aynı araç da park etmiyor başka başka arabalar park ediyor ama boş olduğu zamanlarda kilit aktif ve hareket etmiyor.

Belki sahibi kiralık veya şirket araçları ile geliyordur bilmiyorum.

Neyse burada bir usulsüzlük var bence ve ben bunu şikayet etmek istiyorum nereye şikayetçi olmak lazım?

 
Plakada sandalye simgesi artık zorunlu değil. Yanlış bilmiyorsam ön konsola kart koyuluyor.


  • playing star again  (24.05.22 01:22:07) 
Son rastladığım araç kiralıktı, ön konsolda da kart falan yoktu haliyle.

Acaba polisi mi arıyoruz zabıtayı mı meşgul etmek istemiyorum kimseyi boş yere.
  • chicha_v2  (24.05.22 10:16:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.