[]

Böyle bir iş alanı var mı (resmi ya da gayriresmi)

Diyelim ben Instagram Facebook Google vb reklam vermek yerine belli bir kişi ya da kuruma bağlı çalışan kişi (kere) belli bir ödeme yapıp, işletmemin/şirketimin tanitmasini istiyorum, ama şu şekilde.

Bu kişi mesela forum sözlük gibi sitelere girip benim isimle ilgili öneri isteyenlere "aa o konuda arıyorsanız şuraya gideceksiniz" falan yazıp bir de aslında gerçek olmayan kullanıcı deneyimini yazıp iletişim adres web sitesi vs bilgileri verecek.

Var mı böyle bir şey?

 
r10 forumlarında böyle işler yapanlar vardı eskiden. 15-20 form sitesine post atıyorlardı, google işletme sayfasına yorum falan atıyorlardı.


  • duyulmasi gerektigi kadar  (23.05.22 18:54:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.