[]

Sanal kart için gerekenler, avans hesap kredi kartı vb

Halihazırda kullandigim bir sanal kartım var ama tarihi dolmak üzere.

Bunu daha önceden olusturdugumda bankamatik hesabına bağlı olarak olusturmustum. Ama şimdi bağlı bir kredi kartınız olması gerekiyor diyor olusturamiyorum kredi kartı almadan.

Önceden kullanmadigim halde bankamatik kartına entegre avans hesap vardı, kullanmadığım için kapattirdim.

O da kredi kartı kategorisinden mı sayılıyor acaba?
Kredi kartı almak yerine avans hesap açsam yine kullanmadığım halde sanal kart çıkarabilir miyim yine?

Banka: Garanti
Akbankta da denedim yine aynı sebepten çıkaramiyorum sanal kart

 
Garantide PARACARD WEB var, kredi kartı olmasa da çıkarabiliyor olmanız lazım çünkü bu direkt banka kartına bağlı olarak çalışıyor.

Sanal kart menüsünde.
  • hayirsiz  (23.05.22 19:07:07 ~ 19:07:43) 
Garanti'de kredi kartı şartı yok, evet. Tarihi dolmadan kendini yeniliyor.
Diğer bankalarda nasıl bilmiyorum.

  • late viper  (23.05.22 20:37:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.