[]

Steam'den 99 TL'ye Fifa 2022 alınır mı ?

95 yılında başlayıp 2017 itibariyle bitirdiğim futbol oyun alımına, bu fiyata bu oyun değer mi siz değerli arkadaşlarıma sormak istedim.

Sizce değer mi ?


 
99 tl para değil aslında ama fifa son yıllarda online kısmında pay to win benimsemiş durumda. bi arkadaşım oynuyor yok her hafta şu kadar maç oynanacak şöyle yapılacak diye batağa düştü resmen. offline oynamanın da bir zevki olmaz ama dediğim gibi 99 tl çok bir para değil.


  • paintov  (22.05.22 12:37:00) 
alınır seviyorsanız da gamepass'e gelecek zaten. üyeliğiniz varsa oradan oynamayı düşünebilirsiniz. yoksa da ona vereceğiniz 100 lira ile 3 aylık üyelik alın başka oyunlar da oynarsınız yanında.


  • syozkn  (22.05.22 13:54:56) 
paintov +1

alınır da çok şey bekleme derim. yıllardır aynı oyunu yapıyorlar resmen. zaman zaman sıkıyor.
  • nothing in my way  (22.05.22 14:23:41) 
@syozkn +1

@paintov +2

haliyle @nothing in my way +1

Aslında offline oynanır ama bi boş vaktiniz oldu, bi 2 maç atayım şeklinde olur oynanır offline modu. İşte bi 30 - 45 dakikalık bir aranız var. İçinizde bir şey yapmak gelmiyor, bi 2 maç vakit geçsin şeklinde olur. Arkadaşlarınız varsa online oynanır, mutli olarak. İlla toplanmaya da gerek yok.
  • put it in your appropriate place  (22.05.22 16:02:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.