ETS Tur parayı hemen otele mi geçiyor

Bir sorun olduğunda otel kabul ederse diyor ve otel kabul etmiyor ve paramız hiç oluyor. Var mı böyle bir dünya ya çok canım sıkkın, dandik alışveriş siteleri bile parayı satıcıya geçmeden önce x gün tutuyor parayı

Ama mağduriyet yaşandığında da hiçbir şekilde ets koruyamıyor müşterisini

Verilen görselle ve konumla alkası olmayan bir yerden girişimizi yapmadan güvenlik endişesiyle ayrıldık ets ile iletişime geçtim tesise sorduk öyle bir şey yokmuş diyorlar ondan bir şey yapamayız dedi bize.

Bu çok ucu açık bir konu, tesisler kontrol edilmiyor ve bu sayede çok rahat dolandırıcılıklar yapılabilir.

Gidemediğim bir seyahatim için rezervasyonumu iptal etmek istedim yine aynı cevap. Daha rezervasyon tarihime 2 hafta var ama yine yakıyorlar paramı. Bunun tüketici hakları kanununda bir yeri yok mu?
  • not sure if serious  (22.05.22 14:51:44 ~ 14:52:26)
bu şirketlerin sitelerinde olan otellerden haberi yok. ets değil de prontoturda oda rezerve ettik, online ödedik. otele gidince fark ettik ki, şirketin otelle anlaşması bitmiş. otele rezervasyon vb de yapılmamış. iade aldık ama sonuç olarak otele gittiğimizde kapıda kaldık. şikayet.var benzeri yerleri takip etmek ve yazmak işe yarıyor.

  • nevrotik  (22.05.22 19:27:46)