[]

Soruların cevabı ne acaba?

Soru başlıkta.
 
2) bir karenin alanı 9'sa bir kenarı 3 birimdir. Çevre 16 kenardan oluştuğu için 48.

1) valla ben D derim, diğer hepsi 1/2 oranında taralıyken D 2/3 oranında taralı diye.
  • infernal majesty  (21.05.22 19:35:49 ~ 19:36:28) 
2. sorunun cevabı bariz. 1 dandik bir soru, kesin olarak D'yi kabul etmişlerdir ama herhangi bir cevabın doğru olduğunu iddia edilebilir. Hepsinin diğerlerine göre farklı bir özelliği mevcut. Altıgenin dilimlerini saat 9 yönündeki kenar sol kenarı olandan itibaren saat yönünde a, b, c, d, e, f diye adlandırıyorum anlatımda kolaylık sağlaması için.

- A diyen haklıdır çünkü e dilimi sadece onda boş.
- B diyen haklıdır çünkü boyalı dilimleri arası komşuluk ilişkisi olmayan sadece o var.
- C diyen haklıdır çünkü a dilimi sadece onda boş.
- D diyen haklıdır çünkü c dilimi sadece onda boş ve diğerlerinde 3 boyalı dilim varken onda 4 var.
  • jack of hearts  (21.05.22 22:38:30 ~ 22:39:39) 
1-D çünkü diğer şıkların boşlukları aynı

2-B çünkü bir kenarın uzunluğu 3, toplam 16 kenar olduğu için 48
  • paintov  (22.05.22 12:45:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.