[]

Netflixi türkiye'de alıp yurdışında kullanabiliyor muyuz ?

Daha once sorulmus ancak güncel durumu merak ettim.aSb.
 
evet ben kullanıyorum. ama gittiğin ülkenin netflix'ini kullanıyorsun.


  • sir gawain  (21.05.22 12:53:04) 
Kardeşim yıllardir bizimkini İsviçre'de kullanıyor. Ben de tatile gittiğimde kullanabiliyorum. Ama sir gawain'in dediği gibi o ülkenin netflixi açılıyor, Türkiye'nin değil.


  • fraise  (21.05.22 14:38:24) 
Rusya’dan bildiriyorum, kullanıyorum. Hem normalde burda Netflix kapalı galiba ama emin değilim bu konuda.


  • va  (21.05.22 15:31:16) 
Soruya kaynak yapacağım ama benim de aile hesabım var, ben yurt dışına taşınıyorum. Burada kalanlar aynen devam edebiliyor değil mi?


  • marla is in my head  (21.05.22 21:21:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.