[]

2. el buzdolabina ihtiyacim var

nelere dikkat edeyim alirken? lastigine dikkat et dedi arkadasim, baska?
 
Anlaşabilirseniz paranın bir kısmını verin 3-5 gün kullanım sonunda kalanı verirsiniz.
O zamana kadar buzlukta dahil olmak üzere soğutma düzenini anlarsınız. İç aydınlatmasında da bakın.

  • Erva  (20.05.22 16:13:48 ~ 16:14:08) 
Bunun ticaretini yapan ve güvendiğim birisi var. İlginizi çekerse telini verebilirim. İstanbul/Maltepe


  • kisa  (20.05.22 16:15:14) 
fişe takın kompresörün devreye girmesini bekleyin. sesinde bir enayilik yoksa devam edin. devrelerin delik olup olmadığı ile ilgili bir şey diyemem.


  • co2s2  (20.05.22 16:15:14) 
iyice silinsin


  • ankarakecisi  (20.05.22 23:12:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.