Uzaya ilgi duyan birine hediye

Erkek birey,27 yaşında, uzaya ilgisi var. (En sevdiği dizi the expanse falan…) bu kadar uzay seven birini ne mutlu eder sizce? Bütçe:max. 1500tl.

Teşekkürler…

teleskop, eger onda yoksa. varsa da, belki daha iyi bir modeli olabilir.

baska ilginc seyler:
- uzayla/evrenle ilgili bir puzzle:

su cok detayli ve guzelmis, evrenin haritasi:
www.amazon.com

su da hubble'in buldugu onemli uzay olusumlarinin puzzle'i:
www.amazon.com

5000 parcali uzay puzzle sayin seyirciler:
www.amazon.com

- manyetik olarak havada asili duran uzay cismi gece lambasi:
www.amazon.com

- uzay/evren belgesel seti
- uzayla ilgili bir mug. sicak icecek konunca takimyildizlari gosteren bir mug vardi.

the expanse dizisinin official merchandise'i varmis. ordan bikac bisey de olabilir:
www.amazon.com
  • ermanen  (20.05.22 00:46:54 ~ 01:32:30)
Direkt nokta atışı hediye öneriyorum.

LEGO Nasa 92176 Apollo Saturn V inşa Seti www.amazon.com.tr

Geçen ay kendime maaş zammı hediye aldım aşırı mutlu oldum. Başkasından gelse çok daha mutlu olur, o kişiye de ömrünün sonuna dek güzellik yapmaya devam ederdim :)

Başka sitelerde daha uyguna olabilir belki. Dün baktığımda 1500 lira civarıydı çünkü.
  • chicha_v2  (20.05.22 01:05:56)
  • late viper  (20.05.22 01:30:08 ~ 01:31:38)
Voyager 1 modeli ve pale blue dot fotografi (voyager 1'in cektigi fotograf) ile carl sagan'in bu fotograf icin soyledigi bir paragraflik yazi.

benim icin ideal hediye bu olurdu sanirim.

www.trendyol.com
  • lamartin  (20.05.22 07:31:29)