600bine kadar ev

Selamlar

Yatirimlik amacli düşünüyorum. hangi sehirden ilcelere bakmami onerirsiniz.

İzmir.

  • jack of hearts  (20.05.22 01:40:47)
600 bine izmirde varoş mahallesinde çingenlerle göbek atarsın.

  • limonlu eksi  (20.05.22 07:16:07)
izmir seyrek

  • nuisance  (20.05.22 09:19:56)
eğer para nakitse İzmir Dikili'den arsa al.
fiyatlar son bir kaç yılda deli arttı ama bence daha da potansiyeli var.

  • teritori  (20.05.22 09:59:59)
İzmir Menemen diye daraltayım biraz daha aramanı. Cihat E. Çiçek diye Youtube'da çok sevdiğim bir abimiz var. Günlük ekonomi yorumu yapar, fonları inceler, ucuz kredi varken konutları kapın der. İzmir'de ikamet ediyor. Şimdi videoyu ve dakikasını bulmakla zaman kaybedemem ama geçen haftaki bir yayınında tam olarak bu konu hakkında konuştuğu için İzmir dedim, aklımda kalmış. Ben de ev arayışı içindeyim ve İstanbul'da bakınıyorum. İzmir'deki fiyatlara bakınca baya şaşırdım ucuzluğuna evlerin. Mesela hızlıca bir baktım, şunlar dikkatimi çekti:
www.sahibinden.com
  • jack of hearts  (20.05.22 10:11:10)