[]

Hanınların dikkatine-saç bakım sorusu

Soru hanımdan geliyor ben elçiyim. Normalde Dalgalı saçları var kendisinin, ama duştan sonra kabarıyor. duştan sonra ya da saç kuruduktan sonra dalgalı saçlarını muhafaza edebilmesi için önerisi olan var mıdır?
 
Curly girl metodunu incelesin. Havlu yerine pamuklu kumaş (eski tişört vs) kullansın. Parabensiz, tuzsuz, sls'siz şampuan kullansın.


  • kobuzchu kiz  (19.05.22 21:20:30) 
Türkan Şoray saçı sendromu, nerde olsa tanırım. Saç kurutma makinesi ile kurutunca aslan yelesi gibi olur üstelik saçın dalgalılığını yitirmesi de cabası. Ben şöyle yapıyorum: duşta pantene'in sak kremini kullanıyorum. Dışarı çıkmayacaksam saçlarımı salıp kendiliğinden kurutmaya bırakıyorum. Büyük oranda kuruyunca da anneannem gibi yazma ile sarıyorum. Ertesi gün yine gür ve dalgalı oluyor. Ama 2. gün esas şeklini alıyor benimkisi.


  • Amaranta ursula  (19.05.22 21:25:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.