[]

Gainer'ın ishal yapması

Böyle birşey yaşıyorum. Bigjoy'un Bigmass Gainer çilek aromalı ürününü kullanıyorum. Suyla tadı çok iğrenç geliyor, sütle karıştırıp içebiliyorum sadece. Ama içtiğim sırada sürekli bir ishal durumu var. Bıraktığımda geçiyor ve başladığımda tekrar başlıyor.

Kreatinin biraz tuvalete çıkardığını ve ilk defa kullanımda bir iki hafta ishal ettiğini okumuştum. Bundan olabilir mi? İçinde kreatin var çünkü baya.


 
Gainer basit şekerdir, basit şeker de bağırsak florasını etkiler, ishal normal bir etki. Çok fazla abur cubur yediğin bi günü düşün, ondan farkı yok.


  • Kaleci Saçlı Forvet  (19.05.22 20:01:26) 
Yağlı sutde etkiler, sütü yağsız seç eğer öyle değil ise, yağsız ve laktozsuz


  • selam  (19.05.22 22:33:09) 
protein tozu da diğer ürünler de yavaş yavaş başlayıp bırakmak lazım. vücut her zamankinden daha yoğun miktarda ve birden alınca ne yapacağını şaşırabiliyor özetle.

onun etkisi olabilir. yeni başladı iseniz azar azar kullanıp arttırın.
  • biseysorcaktim  (19.05.22 23:27:16) 
gainerlar bazı kişilerde ishal yapar. normal. bir süre daha devam et, düzelmiyorsa bırak. kilo almak için gainer kullanmana gerek yok.


  • jangbogo  (20.05.22 00:56:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.