[]

Muse, Starlight şarkısındaki şu sözlerle ne anlatmak istiyor?

"Our hopes and expectations,
Black holes and revelations"

türkçe'ye çevrimi değil de; yani şarkı içinde ve genel olarak ne ifade etmek istiyor?

 
Ben anladığımı söyleyeyim; gerçek dünya ile bağlantımız kalmadı artık umudumuz ve beklentimiz kara delikler ve vahiyler.

Bilim tarafına da, manevi tarafa da söylüyor gibi. "Bizi buradan kurtaracak şeyler" olarak bu ikisinin umut edildiğini söylüyor yani.
  • himmet dayi  (19.05.22 18:48:14) 
aynı zamanda bulunduğu albümün adı bu tamlama. bellamy şöyle demiş;

"The title is taken from lyrics in "Starlight". Bellamy told Q: "Black holes and revelations – they're the two areas of songwriting for me that make up the majority of this album. A revelation about yourself, something personal, something genuine of an everyday nature that maybe people can relate to."

bu da kaynak
en.wikipedia.org
  • ravenclaw  (19.05.22 22:15:27 ~ 22:16:45) 
Ben ilk satırdan sonra "are" var gibi duydum hep onu.
Umitlerimiz ve beklentilerimiz birer karadelik ve devrimdirler" minvalinde

  • encokbenisevinnolur  (20.05.22 12:19:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.