[]

Ankara için Kafe önerisi

Selamlar,

Ankara içinde sakin ve özellikle puzzle yapabilmeye musait kafe önerilerinize ihtiyacım var.

şimdiden teşekkür ederim.

 
atakule starbucks bayağı sakin, masalar da geniş.

next level'daki keifi yine geçen hafta bayağı boştu.

tunalı'daki tchibo tammm istediğiniz yer derdim ama şansınıza bağlı olarak bayağı kötü kokabiliyor dışarıdan. bir de binada tuvalet yok hiç.

normalde yoğun olmayan saatlerde gidecekseniz bahçeli'de dekorasyonunda kitaplıklar falan olan herhangi bir yeri tercih edebilirsiniz. last penny de hem harika olup hem gün içinde sakin olabilen yerlerden.
  • aguen  (19.05.22 17:10:12) 
Kenedy 41.


  • geçerkenugradım  (19.05.22 17:14:56) 
Black fish/ Kara balık. Ankara'da olduğum zamanlar neredeyse gittiğim tek kafe. Benim yerime de bir cortado içiverin.


  • Amaranta ursula  (19.05.22 17:23:22) 
respublica tam aradığın gibi.


  • perloneth  (19.05.22 22:14:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.