[]

Kanepenin ayakları görünmeli mi

Yoksa görünmemeli mi hangisi daha modern ve ne faydası var? Robot süpürgemiz yok koltuğun altına girsin süpürüp gitsin. Ayak olmasının nedeni oysa yani
 
koltuğun ayağı metalse görünmemeli ya da direkt ayaksız, yere yapışık olmalı bence.
metal ayaklı kanepeler bekleme odası hissi oluşturuyor.

  • blatta hiberna  (19.05.22 00:18:06) 
yere yapışık kanepeler bana hep çok pismiş gibi geliyor altı silinemediği için. evde ikisinden de var, yere yapışık olanı geçen bi oynattık altından üç yıllık toz çıktı resmen. diğerlerinin altı ise silindiği için tertemiz, toz tutmuyor.


  • roket adam  (19.05.22 00:25:15) 
temizlik icin yukselti buyuk kolaylik. ama o igrenc ahsap gorunumlu plastik yamuk ayaklar degil:/


  • ala09  (19.05.22 01:01:41) 
Modele bagli ama ben genelde yere yakin cok kisa ayakli modelleri begeniyorum.
Mesela:
ndesign.com.tr
  • floydian  (19.05.22 01:11:00) 
salona bundan koyacan aga.

www.design-mkt.com
  • alperz  (19.05.22 09:50:41) 
bazalı, yani ayaksız modeller bir zaman sonra aşınmaya başlıyor; ama bazen daha net bir görüntü veriyor.

ayaklı modellerde de benim tercihim küçük bir çerçeve ve ayak bitişi, bunu ahşap ya da paslanmaz yapabilirsin.
  • sameidiot solo  (19.05.22 10:37:52) 
odaniz kucuk ve cok aydinlik degil ise ayakli modeller daha ferah bir ortam yaratir. ayakli kanepe, ayakli orta sehpa, ince cizgileri olan tekli koltuk gibi.
odaniz yeterince buyuk ise yere tam oturan, kasasi hic bir sekilde gorunmeyen modelleri bile kaldirir.

  • 65 derece  (19.05.22 11:58:59 ~ 11:59:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.