[]

ananemin kulaklari cok az duyuyor, hangi doktor?

arkadaslar ananemin kulaklari cok az duyuyor, kendisi kabul etmiyor ama baya baya sorunlu. Su aletler var ya kulakta duyma problemi icin, onu yazdirmak icin hangi doktora gitmemiz gerekiyor? Anadolu Yakasi’nda onerdiginiz bir doktor var mi? Isini hakkiyla yapan.
 
kulak burun boğaz.

duyma kaybı olmak zorunda değil.
kulağı kirlenip tıkanmış da olabilir.
  • blatta hiberna  (18.05.22 23:24:14) 
Medient KBB hastanesi, kozyatağında E5 kenarında. Fiyatlar çok uçuk değil, ortadirek için gidilebilir rakamlar.


  • John Bloor  (19.05.22 10:49:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.