[]

kilo vermedeki göbek sorunsalı

baya bi kilo verdim diyet ve egzersizle.
kollar, bacaklar, yüzüm falan incecik oldu.
göbek de baya eridi ama kesinlikle tamamen kaybolmuyor.
yani nedir bunun olayı anlamadım, daha devam edersem hafif göbekli iskelete döncem.

napcaz dostlar?

 
Karbonhidratların tümünü kesip, protein alımını artıracaksın. 19:30’dan sonra hiç bir şey yemeyeceksin.

5 dakikalık karin bölgesi hareketleri yaptıktan sonra da en az 40 dakikalık kardiyo yapacaksın. Yürüyüş olur, koşu olur, bisiklet olur, eliptik olur, yüzme olur.

5 hafta sonra gelip, oh be dünya varmış diyeceksin.
  • kaptankedi  (18.05.22 22:59:26) 
Hocam skinnyfat'siniz, o kalan göbek vücutta olması gereken esansiyel yağ miktarı onu yok edemezsin zaten o olmasa ölürsün, o boşluğu daha sert ve bıngıl bıngıl olmayan bi nesneyle doldurman lazım o da kas, kas inşa edeceksin yani ancak o zaman düz bir karnın olur. Yoksa 10 kilo versen yine göbeğin kalır senin sorunun yağ-göbek sorunu değil yetersiz kas kütlesi sorunu.


  • Kaleci Saçlı Forvet  (19.05.22 12:45:47) 
kas yüzden düşük.


  • dafuq  (19.05.22 13:00:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.