[]

İzmir İçi Ödünç Vantilatör İhtiyacı

Merhaba İzmir de sıcaklar başladı ve dayanılmaz hale geliyor, ve bu daha başlangıç sıcaklar kendini yeni yeni gösteriyor bendeniz üniversite 2.sınıf öğrencisi delikanlı bir öğrenci bireyim ve soğutma sistemi olmayan bir devlet yurdunda ikamet ediyorum, bu sıcaklar altında ders çalışmak veya yurtta durmak mümkün değil yurda yakın zincir marketlere gidip orada serinliyoruz desem yeridir. Sözüm o ki İzmir Çiğli yakınında (veya İzbandan elden verebilecek) elinde kullanmadığı çalışan bir vantilatörü olan varsa, Haziran sonu okullar kapanana ve ben yurtta ayrılana kadar 1.5 aylığına ödünç verebilecek durumda olanınız var mıdır? söz veriyorum sağlam teslim alıp sağlam teslim edeceğim ve amacı dışında bir kullanımda bulunmayacağım, aydan aya harçlığını biriktiren ve bu parayla kendi bisikletini alan bisikletine gözü gibi bakan bir çocuk edasıyla vereceğiniz vantilatöre sahip çıkacağım.
 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.