[]

thy mil satin almak

elimdeki mil miktari almak istedigim odul bilet icin gerekenden biraz azsa 'mil' mi almaliyim 'statu mili' mi? (cevap mil sanirim ama emin olmak istedim).

bir de asiri kazik gibi geldi bana bu uygulama (1000 mil = 30 dolar), kacirdigim bir sey mi var?


 
mil satın almana gerek yok, bilet alırken parayla üstünü tamamlayabiliyorsun artık.


  • roket adam  (18.05.22 18:38:45) 
@roket adam

boyle bir uyari geliyor yine de:
"Seçtiğiniz uçuşa ödül bilet almak için yeterli Miliniz bulunmuyor. Mil satın alın"
ibb.co
  • hot potato  (18.05.22 18:48:14 ~ 18:48:44) 
www.turkishairlines.com şuradan görebilirsin hocam detayları.


  • roket adam  (18.05.22 23:14:31) 
tesekurler ben boyle bir seyin oldugunun farkinda degildim.

@roket adam, tecrubemi paylasayim dedim. sacma sapan bir sistem. gorsel konussun:
ibb.co

biletin tamami tum vergiler dahil 769 lira zaten. en cok 5300 mil kullanmama izin veriyor, onda da 470 lira odemem lazim ustune. ne anladim ben bundan. skalayi kaydirabiliyorsun (en cok 695 lira + en az 1595 mil secenegi ve bunlarin arasinda baska secenekler var) ama hepsi birbirinden kotu. 95 lira daha az odemek icin 1595 milden vazgecilir mi? ne garip sey.
  • hot potato  (20.05.22 12:10:18) 
Teşekkürler iyi oldu paylaştığın, ben de hiç yapmamıştım henüz bunu.

Şöyle yapıyorum ben, milleri Shop&Miles'dan hediye çekine çevireyim desen 100 TL'lik hediye çekini 4000 mile satıyor. 1 mil = 0,025 TL bu hesapla. Bu hesabın altında kalan hiç bir kampanyaya girmemeye çalışıyorum ben çünkü zarar etmiş oluyorsun. Sanırım burada da aynı durum var.
  • roket adam  (20.05.22 12:29:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.