Lescon nasıl marka?

Ayakkabı alacağım, Lescon alınır mı?
www.lescon.com.tr

Kötü bi marka maalesef malzeme olarak

Fiyatlar aşağı yukarı gördüğüm kadarıyla 500 fakat bunu alıp memnun kalmayacaksın, ardından başka markanın başka ayakkabısına da 500 vereceksin fakat elinde yine aynı kalite ayakkabı olacak

Onun yerine bütçeni en az 1000-1200 liraya çıkarıp daha rahat ve kaliteli uzun ömürlü ayakkabı bak, biliyorum ekonomi kötü ama yatırım gibi düşün
  • freebird5406_2  (18.05.22 17:53:18)
Sağlamdır yıllarca kullandım. Eski kalitesi var mıdır bilemem ama.

  • meraklitursucu  (18.05.22 17:54:39)
Kalitesiz bir marka asla yanasmam ki ben flodan 200 liralik markasiz ayakkabi alip giyen insanim.

  • floydian  (18.05.22 17:58:51)
çocukluğumdan beri kullanıyorum ailemde çoğu kişi lescon giyer. sadece koşu ayakkabılarımı ithal alıyorum. kaliteli diyebilirim.

  • aeroknight  (18.05.22 22:33:19)
en uzun süre kullandığım ayakkabı hep lescon oldu.
dayanıklı ve rahat.
bir de, taraklı ayakları düşünüp yapıyorlar sanki, cuk oturuyor.
sadece tasarım olarak biraz daha gelişmeleri gerekir.
  • MtKrt  (18.05.22 23:03:15)