[]

Calf kası hakkında

Ben salonda falan antrenman yaparken insanların genelde calf kasına bakıyorum zira calf kası neredeyse en zor tepki veren kastır, bir kişinin calf'larında gelişim varsa "evet bu arkadaş iyi çalışmış calf'ları bile ihmal etmemiş" diyorum ki insanlar genelde bu bölgeyi pek çalıştırmaz ve burada bir gelişim gözlenmez, sizce doğru bir çıkarım mı bu ya da sizin benzer bi kriteriniz var mı? Teşekkür ederim.
 
Bacak. Bana göre bacak çalışan adam iyidir.

Calf calismam ben misal. Ama triceps/biceps de çok kasmam. En çok squat/deadlift.
  • logisticsmanager  (18.05.22 13:53:48) 
Calf çalışıyorum ama salonda da benden başka çalışan pek görmedim. Gelişim konusunda haklısın ama pek tepki vermiyor. Belki de insanlar deneyip sıkılıyorlar bir müddet sonra gelişim olmayınca.


  • msb  (18.05.22 13:57:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.