[]

Bankadaki dövizi fizikiye çevirme mümkün mü?

Yapıkredi'de vadesiz döviz hesabında bulunan küçük bir miktar dövizi, TL'ye dönüştürüp makas yemeden nasıl fizikiye çevirebilirim?

Bence mümkün değil ama var mı bildiğiniz, en az hasarlı bir yol?


 
direkt döviz çekeceksin? niye bozduruyosun ki? niye mümkün olmasın ayrıca?

bazı atmlerden direkt çekebilirsin. yüksek miktarsa şubeye gitceksin.
  • jelly bear  (18.05.22 13:03:21) 
şubeye gidip döviz çekmek veya döviz çekilebilen bir ATM bulmak.


  • yeninesiltupcu  (18.05.22 13:04:54) 
Peki altın da aynı şekilde oluyor mu? Yapıkredi fiziki altın verir mi?


  • birşeylersoracağım  (18.05.22 13:19:14 ~ 14:01:38) 
bankalarin bir cogu vermez fiziki altin, kuveyt turk mu ne veriyodu galiba. dovizi gider subeden ya da doviz veren atm'den cekersein zaten.


  • bay b  (18.05.22 13:21:41) 
şubeye önceden haber verirseniz çekebilirsiniz.
çok küçük bir miktar ise haber vermeye de gerek yok.

  • nuisance  (18.05.22 13:36:57) 
Subeyi onceden arayarak para ayirmalarini soylersen daha garanti olur, gittiginde direkt alirsin. Cok tutmuyo subeler genelde.

Altin 3-5kilo ise fiziki olarak cekilebiliyor genelde :) onun disinda vermiyolar
  • fakyoras  (18.05.22 14:01:51) 
küçük miktar dediğin 10 bin dolardan aşağıysa tahminen direkt gidip çekebilirsin. (geçenlerde bir bankadan öbürüne taşırken hiç haber vermeden gittim çektim)

Bazen döviz olmuyormuş o tür durumlarda bir gün önceden haber ver diyorlar.
  • nhk ni youkosu  (18.05.22 15:36:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.