[]

yurt dışına fındık ihraç etmek istiyorum

bu konuda nerden nasıl başlamalıyım, elimde çok fazla miktarda kabuklu fındık var. iç piyasada bedavaya alıyorlar. Bi bağlantı kurup gerekli izinleri alıp ben ihraç edemezmiyim?

Böyle işlerle uğraşanlar var mı aramızda? yol gösterirse çok sevinirim.


 
Abi ben cok aradim zamaninda. Alicim bile vardi. Ama uretici ihracat islemi yapamiyordu kaldi o yuzden oyle. Bi gumrukcuye vekalet verip ihracat faturasi kesebileceksen ben ayni baglantima sorayim yine hala istiyorsa. Bir de kac ton findik var ve randimani ne?


  • floydian  (18.05.22 12:19:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.